Wybierz region

Wybierz miasto

  Firmy szukają pracowników

  Autor: (STOD)

  2007-05-31, Aktualizacja: 2007-05-31 00:18 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  32 pracodawców, którzy zaoferowali 139 miejsc pracy i około 300 osób, które poszukiwały zatrudnienia, przewinęło się przez targi pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Bochni. Na targach pojawili się m.in.

  32 pracodawców, którzy zaoferowali 139 miejsc pracy i około 300 osób, które poszukiwały zatrudnienia, przewinęło się przez targi pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Bochni. Na targach pojawili się m.in. przedstawiciele firm z branży budowlanej, handlowej, zajmujący się produkcją metalowych wyrobów, urządzeń chłodniczych, odzieży, produkcją elementów konstrukcyjnych, artykułów spożywczych, wyrobów z gumy i papieru oraz produkcją wyrobów z drewna.


  Byli też przedsiębiorcy prowadzący działalność gastronomiczną, geodezyjną, finansowo-ubezpieczeniową, transportową czy zajmujący się ochroną osób i mienia oraz naprawą pojazdów mechanicznych. Pojawiła się też agencja pośrednictwa pracy, która oferowała zatrudnienie za granicą dla pracowników produkcyjnych. Niektóre z osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia podjęły już pracę na wolnych miejscach oferowanych przez pracodawców, inne podejmą ją po dalszych rozmowach kwalifikacyjnych i przejściu procedur formalnych.

  Sonda

  Czy podoba Ci się pomysł wprowadzenia mundurków szkolnych?

  • tak (51%)
  • nie (47%)
  • nie mam zdania (2%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.