Wybierz region

Wybierz miasto

  Podczas Coke Live Music Festival w Krakowie wystąpią gwiazdy światowego formatu

  Autor: (msz)

  2007-05-18, Aktualizacja: 2007-05-22 13:22 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  Niedawno dowiedzieliśmy się, że Rihanna została wybrana jedną z dziesięciu najseksowniejszych kobiet świata, obok takich piękności jak Angelina Jolie. W Krakowie będzie jedną z gwiazd koncertu Coke Live Music Festival - ...

  Niedawno dowiedzieliśmy się, że Rihanna została wybrana jedną z dziesięciu najseksowniejszych kobiet świata, obok takich piękności jak Angelina Jolie. W Krakowie będzie jedną z gwiazd koncertu Coke Live Music Festival - powiedział Mikołaj Ziółkowski z agencji Alert Art.


  Festiwal odbędzie się na krakowskich Błoniach 24 i 25 sierpnia. Pojawią się na nim gwiazdy światowego formatu. Oprócz Rihanny będzie można posłuchać zespołu Faithless oraz Lily Allen.
  - Staramy się oscylować pomiędzy różnymi gatunkami muzyki. Wśród wykonawców dużą przewagę będą mieli artyści amerykańscy, którzy tak jak Rihanna specjalnie przyjadą do Krakowa jedynie na ten koncert- zapewnia Mikołaj Ziółkowski.
  Rihanna to piosenkarka, która mimo młodego wieku otrzymała już wiele nagród, m.in. MTV Europe Music Award. Pochodząca z Barbadosu artystka podbiła światowe parkiety klubowe melodyjnym r'n'b, bujającym reggae i drapieżnym ragga. W Krakowie zaśpiewa m.in. piosenki ze swojej najnowszej płyty "Good Girl Gone Bad".
  Faithless to jeden z najważniejszych zespołów muzyki tanecznej. Formację tworzą: charyzmatyczny wokalista Maxi Jazz, didżejka i klawiszowiec Sister Bliss oraz producent Rollo. Muzyka Faithless to połączenie klubowych rytmów z wysmakowanym hip-hopem i funkiem. Zespół sprzedał ponad 6 milionów płyt na całym świecie. Najbardziej znane są taneczne kompozycje zespołu, w tym kultowa już "Insomnia".
  Lily Allen to z kolei artystka nowego pokolenia, która nie została wykreowana jako sztuczny twór przez wytwórnię, ale zdobyła popularność dzięki umieszczeniu swoich utworów na stronie MySpace. Internetowa publiczność przyjęła niezwykle entuzjastycznie jej piosenki z pogranicza punka, ska reggae, jungle i drum'n'bass. W zeszłym roku znalazły się one na płycie "Alright, Still".
  - Chcielibyśmy, żeby Błonia stały się miejscem, które zaistnieje w muzycznej Europie - oświadczył Mikołaj Ziółkowski, który otrzymał od prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego obietnicę nieodpłatnego wykorzystania Błoń przez kilka najbliższych lat.

  Sonda

  Czy podoba Ci się pomysł wprowadzenia mundurków szkolnych?

  • tak (51%)
  • nie (47%)
  • nie mam zdania (2%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.