Wybierz region

Wybierz miasto

  Udany koncert promujący płytę live

  Autor: (stod)

  2007-05-24, Aktualizacja: 2007-05-24 09:14 źródło: Naszemiasto.pl

  Koncert na skwerze w sąsiedztwie I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni promujący krążek wydany przez zespół "Czteryszmery" okazał się niezwykle udaną imprezą.

  Koncert na skwerze w sąsiedztwie I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni promujący krążek wydany przez zespół "Czteryszmery" okazał się niezwykle udaną imprezą. Oprócz gwiazdy wieczoru zagrały też młode lokalne zespoły Black Jack i Most Wanted.


  Nietypowa lokalizacja niedzielnego koncertu sprawdziła się znakomicie. Na pomysł rozstawienia sceny przed budynkiem I LO wpadł wójt Jerzy Lysy. Gospodarz gminy Bochnia, która sfinansowała wydanie krążka "Czterechszmerów" podkreślał, że w tym roku ogólniak obchodzi 190-lecie istnienia i jubilatowi należy się koncert. - Przez wiele lat był on kolebką wielu zespołów muzyki młodzieżowej - argumentował. Określenie szkoły „kuźnią talentów” wciąż jest aktualne - dość wspomnieć, że oba supportujące gwiazdę wieczoru zespoły mają w swoich składach obecnych uczniów liceum. A przecież także wokalista „Czterechszmerów” to absolwent "ogóla". Koncert promował płytę, którą bocheńskie Czteryszmery grające covery legendarnej australijskiej grupy AC/DC, zarejestrowały jesienią ubiegłego roku w Muzycznej Owczarni w Jaworkach. Na krążku znajduje się 15 utworów. Wszystkim, którzy przybyli na skwer przed I LO płytę sprzedawano po promocyjnej cenie 20 zł. Po 30 zł można ją kupić przez internet na stronie zespołu i na kolejnych koncertach kapeli. "Czteryszmery" zagrają najprawdopodobniej na Dniach Bochni.

  Sonda

  Czy podoba Ci się pomysł wprowadzenia mundurków szkolnych?

  • tak (51%)
  • nie (47%)
  • nie mam zdania (2%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.