Po pięciu latach zespół AC/DC ponownie wystąpi w Polsce. 25 lipca zawita do Warszawy.

AC/DC - 25 lipca 2015
Warszawa, Stadion NarodowyAC/DC to niewątpliwie jeden z największych zespołów wszech-czasów. Australijczycy wytworzyli swój własny styl, dzięki któremu stali się pionierami muzyki hardrockowej. Niesamowita energia, proste riffy oraz niepospolity śpiew wokalisty są znakiem rozpoznawczym AC/DC.

Koncert Australijczyków to nie tylko występ, to prawdziwe show! Jest wszystko: film, rekwizyty, efekty pirotechniczne.

AC/DC sprzedało ponad 200 milionów albumów. Ich najnowszy album "Rock Or Bust" zaledwie w dwa dni od premiery pokrył się w Polsce platyną i jest aktualnie najwyżej notowaną nowością na oficjalnej liście sprzedaży płyt OLiS.

Poprzedni koncert zespołu w 2010 roku na Warszawskim lotnisku Bemowo przyciągnął ponad 70 tysięcy fanów.

AC/DC w Warszawie - bilety- Trybuny V & C - 419 zł
- Trybuny D - 330 zł
- Trybuny G - 209 zł
- Inner Barrier - 350 zł
- Płyta - 250 zł
- Niepełnosprawni - 209 zł


W sprzedaży od 17 grudnia na livenation.pl

Koncerty w Polsce

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Wojtek (gość)

udało mi się zakupić bilety już dawno temu i tak były problemy z dostępnością. Zabieram syna, by zobaczył na żywo AC/DC, bo może to być ostatnia okazja (mam nadzieję, że nie!!!), a polubił ich rytmy słuchając ich ze mną :)