Mieszkańcy Bochni i okolic mają dziś rzadką okazję do skorzystania z fachowej prawnej pomocy całkowicie bezpłatnie. Akcja "Prawnik za darmo" potrwa do godzin popołudniowych w Miejskim Domu Kultury.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Będzie to już kolejna odsłona akcji prowadzonej od ponad dwóch lat przez posła Roberta Wardzałę. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców całego regionu tarnowskiego.

Spotkania z prawnikami odbywały się już m.in. w Tarnowie, Tuchowie, Dąbrowie Tarnowskiej oraz Brzesku. Na rekordowe przychodziło nawet ponad sto osób.

- To odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców, którzy z uwagi na koszty często nie są sobie w stanie pozwolić na wizytę w kancelarii prawnej, mimo że potrzebują opinii specjalisty - mówi Wardzała.

Nie trzeba wcześniej umawiać się na spotkanie z ekspertami. Wystarczy przyjść do siedziby MDK przy ul. Regis 1, który użyczył lokum na potrzeby akcji. Od godz. 9 do co najmniej 15 dyżurować tam będzie jednocześnie trzech prawników.

Obok Robert Wardzała przyjmował będzie interwencje mieszkańców w ramach swojego poselskiego dyżuru.
Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!