To propozycja dla tych, którzy mają cztery dni wolnego i są zapalonymi rowerzystami. Bocheński oddział PTTK zaprasza w dniach 26-29 lipca na wyprawę po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Ojcowskim Parku Narodowym. Wpisowe to tylko 10 złotych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W programie rajdu zaplanowano zwiedzanie ciekawych miejsc Jury Krakowsko-Częstochowskiej i wizytę w sanktuarium na Jasnej Górze. Trasa (ok. 350-400 km) zostanie poprowadzona przeważnie drogami asfaltowymi o niskim natężeniu ruchu samochodowego. Dziennie uczestnicy będą pokonywać ok. 100 kilometrów. Wymagany jest odpowiedni ekwipunek.

Rajd rowerowy rozpocznie się 26 lipca o godz. 7 na parkingu przy kościele w Chełmie (gm. Bochnia). Tego samego dnia uczestnicy powinni dotrzeć do Krzywopłotów. Powrót zaplanowano na wieczór 29 lipca.

Uczestników czekają dwa noclegi w Krzywopłotach i jeden w Częstochowie. Biorących namioty czeka więc wydatek 10-20 zł za noc, dla śpiących w domkach - 30-40 zł. Uwaga - noclegi i wyżywienie trzeba zapewnić sobie we własnym zakresie.

Zapisy są przyjmowane do 23 lipca w biurze PTTK w Bochni. W kwotę wpisowego wliczono ubezpieczenie, opiekę pilotów i małą niespodziankę.

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Tarnowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: