Wisła Kraków pokonała wczoraj 3:0 GKS Bełchatów w meczu 3. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Dla gospodarzy spotkania to trzecia wygrana z rzędu. Z kolei goście nadal rozczarowują - w trzech meczach zdobyli zaledwie ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wisła Kraków pokonała wczoraj 3:0 GKS Bełchatów w meczu 3. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Dla gospodarzy spotkania to trzecia wygrana z rzędu. Z kolei goście nadal rozczarowują - w trzech meczach zdobyli zaledwie punkt.

Wisła miała wygrany mecz po pół godzinie gry. Najpierw w 26. minucie czerwoną kartkę ujrzał gracz gości Tomasz Wróbel za zagranie ręką w polu karnym. Jedenastkę na gola zamienił Arkadiusz Głowacki, a zupełnie rozklejoną drużynę Bełchatowa dwie minuty później dobił Paweł Brożek, zdobywając pierwszą bramkę w tym sezonie. W drugiej połowie wynik meczu ustalił Marcelo w 73. minucie.
Wisła co najmniej do jutra jest liderem, na razie jako jedyna drużyna wygrała wszystkie trzy mecze.