Kilkudziesięciu fanów czekało na przyjazd Madonny do byłego obozu Auschwitz. Gwiazda muzyki pop miała pojawić się w muzeum po południu, jednak w końcu piosenkarka wylądowała w Warszawie, gdzie jutro wystąpi z koncertem ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kilkudziesięciu fanów czekało na przyjazd Madonny do byłego obozu Auschwitz. Gwiazda muzyki pop miała pojawić się w muzeum po południu, jednak w końcu piosenkarka wylądowała w Warszawie, gdzie jutro wystąpi z koncertem na warszawskim lotnisku Bemowo.


To miała być prywatna wizyta. Przez wiele godzin przed bramą z napisem "Arbeit macht frei" stała grupa dziennikarzy i fanów artystki. Niektórzy cały czas mieli nadzieję, że zobaczą gwiazdę.
Jak dowiedziało się nieoficjalnie Radio Kraków od pracowników muzeum Auschwitz-Birkenau w byłym obozie pojawił się menedżer Madonny. Zwiedził miejsce pamięci z przewodnikiem jednak zaprzeczył, by piosenkarka miała w planie zwiedzanie muzeum byłego obozu koncentracyjnego.Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!