Dziękujemy za udział w głosowaniu na najpiękniejszą choinkę Naszego Miasta. Znajdźcie wśród licznych zdjęć świąteczne drzewko ze swojej miejscowości oraz zobaczcie, która choinka zdobyła tytuł najpiękniejszej.

Na początku grudnia ogłosiliśmy plebiscyt na najpiękniejszą miejską choinkę Naszego Miasta.
Codziennie mogliście oddać 5 głosów za pomocą serwisu oraz 1 głos za pomocą aplikacji Facebook (ten głos liczony był aż pięciokrotnie).

Kliknij tutaj: Zobacz najpiękniejszą choinkę Naszego Miasta!!Etap głosowania trwał do 6 stycznia. Dzień później dowiedzieliśmy się, która choinka była najwspanialsza w te święta!

Z regionu

Komentarze (74)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Turysta z Gdyni. (gość)

Dlaczego zlikwidowaliście kamerkę? Nie wierzę, że miasta nie stać. O wiele mniejsze miejscowości mają, a Wy?
Chyb wstyd.

Gość (gość)

Najpiękniejsze choinki są w Katowicach na rynku oraz obok Galerii Katowickiej tylko ktoś celowo ich nie sfotografował??

wowa (gość)

Gościu syfem,patologią i porażką największą jaką mogli zrobić twoi rodzice jesteś ty a nie Łódź

mama przedszkolaka (gość)

W Będzinie niech pokażą "choinkę" na Placu 3 Maja, którą przedszkolaki ubierały! Wstyd dla organizatorów że takie straszydło dali dzieciom do przystrojenia!!! Mało tego moje dziecko - i nie tylko ono- wróciło w bucikach brudnych po kostki w psich kupach!!!! Nie można było tego placu przygotować???!!!!

QUIZ: Które polskie piwo jest polskie tylko z nazwy ? (gość)

http://patriotyzmekonomiczny.pl/2012/05/kibicuje-polskiej-gospodarce-kupuje-polskie-piwa/

111 (gość)

Odwołanie podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju Zbigniewa Klepackiego to przyznanie się do porażki, jeśli chodzi o kolej. Nie odwołuje się przecież wiceministra, który się sprawdza. a Choinka to tylko zaćmienie