Próbna matura 2014 - język polski Próbna matura 2014 - język polski

Próbna matura 2014 - język polski [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]

(© archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Próbna matura 2014 z języka polskiego. W poniedziałek, 15 grudnia uczniowie trzecich klas liceów ogólnokształcących rozwiązywali próbny egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym. Egzamin przygotowała Centralna Komisja Egzaminacyjna. jak Wam poszło? czy zadania były trudne?

Próbna matura 2015 z Operonem. Język POLSKI [ARKUSZE, ODPOWIEDZI


Próbna matura 2014 Operon Język PoIski + Matematyka rozszerzona [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]


Matura próbna 2013/2014 z Operonem: Język polski [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]


Próbna matura 2014 - język polski [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]W dniach 15-19 grudnia 2014 odbędzie się Próbna Matura 2015 z CKE. Uczniowie ostatnich klas liceum sprawdzą swoje wiadomości tuż przed nową maturą 2015, która odbędzie się maju 2015 roku. Nowością w nowej maturze 2015 jest m.in. zmiana w sposobie oceniania, czyli odejście od tzw. klucza odpowiedzi.- Oceny prac z próbnego egzaminu maturalnego dokonają nauczyciele macierzystej szkoły na podstawie szczegółowych rozwiązań oraz schematów oceniania, które zostaną przekazane szkołom - mówi dr Marcin Smolik, dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Próbna matura 2014 - język polski [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]Próbne egzaminy zostaną przeprowadzone m.in. z języka polskiego, matematyki, języka obcego nowożytnego, wybranych przedmiotów dodatkowych i języków mniejszości narodowych.

- Oceny prac z próbnego egzaminu maturalnego dokonają nauczyciele macierzystej szkoły na podstawie szczegółowych rozwiązań oraz schematów oceniania, które zostaną przekazane szkołom - mówi dr Marcin Smolik, dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Matura 2014 z CKE. Język polski, poziom podstawowy. [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]


Matura 2014 z CKE. Język polski, poziom podstawowy. [ARKUSZE]


W 2015r roku maturę według nowej formuły zdawać będą tylko uczniowie trzecich klas liceów ogólnokształcących. Abiturienci z techników egzaminy w nowej formule będą mieli dopiero wiosną 2016 r.

Poniedziałkowy próbny egzamin z polskiego jest pierwszym z serii próbnych egzaminów maturalnych zaplanowanych na ten tydzień. We wtorek przeprowadzony zostanie próbny egzamin z matematyki, w środę - z języka obcego nowożytnego, w czwartek - z przedmiotów do wyboru, w piątek - z języków mniejszości narodowych (białoruskiego, litewskiego, niemieckiego i ukraińskiego). Wszystkie egzaminy przeprowadzone zostaną na jednym poziomie - podstawowym, tak jak na prawdziwym egzaminie, z wyjątkiem egzaminów próbnych z przedmiotu do wyboru - te będą przeprowadzone na poziomie rozszerzonym.

Próbna matura 2014 - język polski [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] Jak wam poszło?Uczniowie tych szkół, które nie zdecydowały się zorganizować próbnych egzaminów, będą mogli pobrać arkusze ze stron internetowych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i okręgowych komisji egzaminacyjnych w dniach egzaminów próbnych po południu. Tylko arkusze z egzaminów z przedmiotów do wyboru będą opublikowane dopiero następnego dnia, aby umożliwić zainteresowanym szkołom przeprowadzenie egzaminów z więcej niż jednego przedmiotu dodatkowego.

Matura próbna 2014 [HARMONOGRAM]Terminy próbnych egzaminów maturalnych (grudzień 2014):

* 15 grudnia 2014 roku - Próbny egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym

* 16 grudnia 2014 roku - Próbny egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym

* 17 grudnia 2014 roku - Próbny egzamin maturalny z języka obcego na poziomie podstawowym

* 18 grudnia 2014 roku - Próbny egzamin maturalny z wybranego przedmiotu na poziomie rozszerzonym


Matura 2015

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!