Truskawka obchodziła w niedzielę swoje święto w Rajbrocie (gm. Lipnica Murowana).

Miejscowość znana jest daleko z licznych plantacji tych popularnych owoców, a ich słodki smak i duże rozmiary nie mają sobie równych.

Kto skorzystał z zaproszenia i przyjechał w niedzielę do Rajbrotu, mógł się o tym przekonać osobiście degustując truskawki podawane na różne sposoby. Jeżeli komuś było mało, mógł skorzystać z rozdawanych podczas święta ulotek z adresami plantatorów i pojechać do nich, aby osobiście zerwać sobie owoców i kupić dowolną ich ilość po przystępnej cenie.

Truskawka królowała także podczas specjalnie przygotowanych na ten dzień programów artystycznych, które zaprezentowały na scenie przedszkolaki. Można było wysłuchać orkiestry dętej z Rajbrotu oraz miejscowego zespołu Raj. Gwiazdą wieczoru była kapela Brynioki.

Wybieramy Superkota! Zobacz fantastyczne zdjęcia kotów i oddaj głos na najpiękniejszego!

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Tarnowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!