W związku z ogromną popularnością zaplanowanych na czerwiec 2015 koncertów w Łodzi, Martina Stoessel, czyli serialowa Violetta wróci do Polski w sierpniu na koncerty w Warszawie i Krakowie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
"Z uwagi na ogromne zainteresowanie koncertami "Violetta Live" w Łodzi, The Walt Disney Company Polska ogłasza, że Martina Stoessel wraz z resztą obsady powróci do Polski z międzynarodowym tournée jeszcze w 2015 roku. Koncerty odbędą się w Warszawie 22 sierpnia 2015 o godz. 19 oraz w Krakowie 25 sierpnia 2015 o godz. 19." - informuje Live Nation, organizator koncertu.

Kim jest Violetta?

"Violetta" to argentyński serial telewizyjny stworzony przez Pol-ka Producciones we współpracy z oddziałami Disney Channel. Jego premiera odbyła się 14 maja 2012 roku.

W Polsce serial był emitowany na kanale Disney Channel od 18 lutego 2013 oraz na kanale TVN 7 od 1 września 2014.

Violetta (grana przez Martinę Stoessel) to dziewczyna, która nie jest świadoma swojego talentu do śpiewania. Odziedziczony po swojej matce, słynnej piosenkarce, która zginęła w wypadku. Jej ojciec Germán (Diego Ramos) to człowiek sukcesu, który pragnie chronić córkę ukrywając przeszłość, aby nie podążyła tą samą drogą co jej matka.

Po tragicznym wypadku Violetta wraz z ojcem przeniosła się do Madrytu. Wychowywana samotnie, z dala od rówieśników. Ojciec świadomy talentu córki pozwalał jej na kontakt z muzyką, ale jedynie na lekcje gry na pianinie.

Wszystko się zmieniło, gdy wrócili do rodzinnego miasta, Buenos Aires. Violetta rozpoczęła naukę gry na fortepianie w prestiżowej szkole muzycznej "Studio 21".

"Violetta" okazała się wielkim sukcesem w kategoriach mody, akcesoriów do domu, papierniczych, kosmetyków, zabawek, elektroniki czy czasopism. cŚcieżka dźwiękowa serialu wielokrotnie pokryła się platyną, sprzedając się na całym świecie w nakładzie ponad dwóch milionów kopii.

"Violetta" ma ponad 350 milionów odsłon na portalu YouTube, a we Włoszech, Hiszpanii i Francji przebija Justina Biebera w ilości wyszukiwanych w internecie fraz.

Violetta Live 2015 - bilety


Najtańsze bilety będą dostępne w cenie od 129 złotych. Szczegóły na livenation.pl

Violetta Live 2015 - koncerty w Polsce22 sierpnia - Warszawa, Stadion Narodowy
25 sierpnia - Kraków, Arena


Koncerty w Polsce

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ola (gość)

Polecam AB Hostel w centrum Warszawy - atrakcyjna cena za super jakość i można łatwo dojechać na koncert!

Veronica G (gość)

Ja jadę na Vipa do Łodzi <3 <3 Kofffffffam Violettę i całą jej obsadę <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

gość (gość)

Chciała bym bardzo jechać moja mama też ale za bardzo nie umiem się sczaić o co chodzi z tym wszystkim jestem fankć violetty

ira (gość)

Serial w Disney Channel przeznaczony dla naiwnych nastolatek zauroczonych TANDETNĄ, latynowską produkcją. Sama performerka nie ma ani glosu ani talentu na miarę "Hanny Montany" ze swojego serialu, czy wielu innych gwiazdek Disney, ale że sprzedaje się dobrze to się ja sprowadza. Potem wyrastają z tego dorosłe "panienki" godzinami oglądające durnowate seriale z całej serii "prawdziwe historie..."