Smaug pojawił się w studio Stephena Colberta Smaug pojawił się w studio Stephena Colberta

(© fot: za youtube)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W specjalnym programie "The Colbert Report" smok Smaug udzielił wywiadu, w którym opowiadał o pracy nad trylogią "Hobbit" Petera Jacksona.

Wywiad ze Smaugiem przeprowadzono dzięki efektom specjalnym, które pozwoliły ma stworzenie iluzji smoka. W rzeczywistości podczas wywiadu odpowiedzi udzielał aktor Benedict Cumberbatch, który wciela się w Smauga.

W trakcie rozmowy Stephen Colbert, który jest wielkim fanem twórczości Tokiena, przyznaje, że nie obawia się rozmowy z tak wielką postacią, która zjada swoich gospodarzy. Smaug odpowiedział, że to może być ostatni wywiad Colberta w życiu.

Co Smaug myśli o Bilbo Bagginsie? Czy chciał zabić złodzieja, który wkradł się do jego domu - Samotnej Góry? Czy Smaug przeczytał książkę? Czy wie kim był John Ronald Reuel Tolkien? O tym dowiesz się oglądając wywiad ze Smaugiem.

Zobacz wywiad ze Smaugiem
Filmy

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

HobbitTRZYonline (gość)

http://c.xyz1.pl/r/2jBhobbit-3-720p-online-napisy-pl
http://c.xyz1.pl/r/2f13hobbit-3-online-eng
http://c.xyz1.pl/r/2pDaplikacja7782pDsprawdz-kto-podglada-cie-na-fejsbuku-pl

HOBBIT 3 BIWA 5 ARMII, NIE CZEKAJCIE DO PRZYSZLEGO PIATKU NA KINOWY MARATON ZA 30ZL OBEJRZYJCIE JUZ DZIS!

POLECAM!

Wreszcie jest aplikacja pozwalajaca sprawdzic Kto szpieguje Twój profil na fb. Teraz juz nikt nie bedzie anonimowy! Dowiedz sie kto, kiedy i jak dlugo przegladal Twój profil!


http://c.xyz1.pl/r/2pDaplikacja7782pDsprawdz-kto-podglada-cie-na-fejsbuku-pl


Tak to wyglada:

http://images67.fotosik.pl/435/f871dc0e1271a327.jpg
_________________________________________________