choinka z dostawą do domu choinka z dostawą do domu

Żywa choinka z Agito.pl z darmową dostawą do domu!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wciąż zastanawiasz się nad tym, czy na tegoroczną Gwiazdkę wybrać sztuczną czy żywą choinkę? Decyzja jest bardzo prosta! Jeśli zależy ci na eleganckim, świątecznym klimacie, pamiętaj że zapewni je tylko prawdziwe drzewko. Sklep internetowy Agito.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadził do swojej oferty żywe choinki i oprócz towaru oferuje także darmową dostawę prosto pod drzwi. Wystarczy zamówić ją do 18 grudnia.

Tradycja bożonarodzeniowej choinki narodziła się w Alzacji, gdzie w nawiązaniu do rajskiego drzewa „poznania dobra i zła”, dekorowano ją ozdobami z papieru i jabłkami.W wielu kulturach drzewo uważane jest za symbol życia, odradzania się oraz płodności. Na korzyść prawdziwej choinki przemawia jednak nie tylko jej historia i symbolika.

Przede wszystkim żywe drzewka wyglądają znacznie ładniej i gustownej niż sztuczne, które – swoją drogą – już dawno wyszły z mody. Na szczęście nie trzeba wycinać choinki z lasu i dźwigać jej samodzielnie do domu, co więcej nie można wycinać drzewek „na dziko”. W dzisiejszych czasach zielone drzewko można kupić w najpopularniejszych miejscach w większości miast lub zamówić przez internet. Szczególnie ta druga opcja jest zachęcająca, ponieważ wiąże się z dostawą do domu. Dzięki temu nie trzeba samemu nieść choinki i nie ma problemów z zapakowaniem do samochodu. Jednym, ze sklepów internetowych, w których można dostać żywe choinki jest sklep Agito.pl. W tym roku postawił na szlachetny gatunek - gęstą jodłę kaukaską o wymiarach 150-200 cm. Świeżo ścięta choinka zostanie dostarczona do twojego mieszkania całkowicie za darmo!

Wracając do zalet prawdziwej choinki, jej ogromnym atutem jest także niepowtarzalny, intensywny zapach. Aromat naturalnego drzewka utrzymuje się z resztą nawet po świętach i bardzo pozytywnie wpływa na nastrój i samopoczucie.

Choinka, którą już dziś możesz zamówić w sklepie internetowym Agito.pl, przyjedzie do ciebie po uzgodnieniu w terminie od 17 do 23 grudnia. Oferta dostępna jest dla mieszkańców Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Krakowa.


Nowości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!