Wybierz region

Wybierz miasto

  Gala Noworoczna 2015 „Viva Wiedeń Viva Brodway – Johann Kruk Show”

  Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni
  Bochnia, ul. Poniatowskiego/32

  20:00 Niedziela, 18 stycznia

  • 100zł

  Koncerty Noworoczne stały się piękną tradycją w Naszym Mieście. Słuchanie dobrej muzyki i oglądanie znakomitych artystów polskich i zagranicznych scen jest bez wątpienia dla wielu bochnian duchową ucztą, co dla nas – organizatorów jest bodźcem do podejmowania dalszych działań.

  Tym razem czas koncertu umili malownicze widowisko muzyczne ubarwione występami tancerzy baletu Opery Lwowskiej oraz wokalne popisy w najpiękniejszych ariach operowych i operetkowych świata w znakomitym wykonaniu gwiazd Opery Lwowskiej.

  Mamy nadzieję, że zachwyci Państwa wirtuozerska gra skrzypka solisty – Johanna Kruka wcielającego się w postać Johana Straussa, który jednocześnie prowadzi orkiestrę i bawi publiczność dowcipami (J. Kruk mimo swojego młodego wieku zagrał już ponad 1000 koncertów na całym świecie min: w Austrii /Wiedeń/, USA, Ameryce Południowej, Chinach, Japonii.)

  Artyści Opery Lwowskiej zaproszą Państwa w muzyczną podróż od Starego Wiednia, po tętniący życiem Broadway, zapewniając niezapomniany wieczór.

  W programie m.in.: Carmen (w którą wciela się piękna i zdolna Natalia Kukhar), Furiosopolka, Mine lippen sie Kussen, Dain ist mein ganzes Herz, Blumenfest Polka, Wielka sława to żart, Karambolina, La Donna e mobile…,Odgłosy wiosny, Brunetki, blondynki…,Usta milczą dusz śpiewa, Arie Tassilo, Graj cyganie, Nad pięknym modrym Dunajem, Granada, Torna Surriente, Polke Ohne sorgen, Amigos par siempre, Smoke in your eyes,…Róże z południa, Time to say goodbye, To świt, to zmrok i wiele innych. Zwieńczeniem koncertu będzie Marsz Radeckiego.

  Wystąpią:

  - Natalia Kukhar – solistka Opery Lwowskiej (sopran)

  - Leszek Świdziński – solista Opery Narodowej w Warszawie (tenor)

  - Johann Kruk – dyrygent (prowadzenie orkiestry, solo skrzypce)

  - Anna Surmina – primabalerina Teatru i Opery Lwowskiej

  - Oleh Petryk – solista Teatru i Opery Lwowskiej

  - Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy nadajesz się na studia medyczne?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.