Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa "Tolerancja na Warsztat!"

  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Wiktora w Bochni
  Bochnia, ul. Adama Mickiewicza/5

  Od 19.02.2015 do 10.04.2015

  • Wstęp wolny

  Fundacja Wspierania Działań Artystycznych "Wolna Sztuka", Fundacja Babel Images oraz Biblioteka są organizatowami wystawy fotograficznej „Tolerancja na warsztat!”, którą otwarto 9 lutego 2015 r. w sali klubu Biblioteki.

  „Weź tolerancję na warsztat i zrób jej zdjęcie!” - brzmiało zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie, w którym młodzież miała szansę uczyć się języka filmu i fotografii, aby w nim mówić, w imieniu tolerancji. Uczestnicy projektu na rzecz tolerancji oraz zwalczania mowy nienawiści w Internecie „Tolerancja na warsztat!” przez kilka miesięcy uczyli się, jak filmować i fotografować, jak swoim pomysłom nadawać artystyczną formę.

  Wystawa prezentowana w Bibliotece pokazuje pierwsze efekty pracy projektowej. Podczas jej otwarcia Karolina Rycek z Fundacji Wspierania Działań Artystycznych "Wolna Sztuka" i Przemysław Walocha z Fundacji Babel Images przedstawili ideę projektu i omówili sposób pracy z jego uczestnikami. Przedstawili obecnych na otwarciu autorów i bohaterów zdjęć. Można było również zobaczyć reportaż z IV Edycji Festiwalu Filmów „Po godzinach” reportaż, w którego przygotowaniu brali udział uczestnicy projektu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy nadajesz się na studia medyczne?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.