Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Bezpieczne ferie z... ping pongiem

Tomasz Stodolny
Bocheńscy policjanci zorganizowali sportową imprezę dla dzieci, przekonując, że wolny czas młodzi ludzie mogą spędzać pożytecznie, z dala on niebezpieczeństw czyhających na "znudzonych" nastolatków.

Bocheńscy policjanci zorganizowali sportową imprezę dla dzieci, przekonując, że wolny czas młodzi ludzie mogą spędzać pożytecznie, z dala on niebezpieczeństw czyhających na "znudzonych" nastolatków.

W Zespole Szkół w Sobolowie (gmina Łapanów) odbył się V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. Wraz ze szkołą oraz policjantami z zespołu ds. nieletnich współorganizatorem turnieju był Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy "SOBOLIK" z Sobolowa.

Impreza odbyła się podczas ferii zimowych w ramach policyjnych działań prewencyjnych "Bezpieczne Ferie". W tym roku o Puchar Komendanta walczyło 44 zawodników (w tym 15 dziewcząt) z powiatów brzeskiego, limanowskiego oraz bocheńskiego. Gospodarzy reprezentowali zawodnicy z Łapanowa.

Wśród dzieci do lat 7 najlepszy okazał się Sebastian Bratownik (Sobolów), który wyprzedził Natalię Gądek (Grabie). W kategorii chłopców z klas I-IV: triumfował Adrian Kaim (Słopnice), w grupie chłopców z klas V-VI - Jacek Gładysz (Wokowice), wśród chłopców klas I-II gimnazjum Paweł Gaik (Słopnice), a w grupie z klasy III gimnazjum i starszych Mateusz Kruczek (Tarnawa).

Wśród dziewcząt z klas I-IV wygrała Iwona Bolsęga (Słopnice), w grupie z klas V-VI Agata Wojtasiak (Grabie), a wśród dziewcząt z gimnazjum i starszych Ewelina Kluba. Najlepszym pingpongistom wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Turniej udaje się organizować co roku dzięki zaangażowaniu UKS "Sobolik" (szczególnie Krzysztofa Kluby - emerytowanego policjanta), dyrekcji Zespołu Szkół w Sobolowie oraz przedsiębiorcom - fundatorom nagród.

od 7 lat
Wideo

Protesty rolników pod Toruniem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na bochnia.naszemiasto.pl Nasze Miasto