Czyste powietrze w Twoim biurze – Hoover H-Purifier 700 urządzenie 4w1

Akcja specjalna Nowoczesna Firma
Niezależnie od tego, czy chodzi o produktywność, czy dobre samopoczucie pracowników, firmy coraz większą uwagę przywiązują do czystego powietrza

Przestrzeń biurowa, to miejsce, w którym spędzamy większość swojego dnia. Dlatego istotne jest, żeby obszar ten był maksymalnie sprzyjający, abyśmy mogli pracować w jak najlepszych warunkach, a co za tym idzie, osiągać najlepsze wyniki. Jednym z aspektów, który coraz częściej pojawia się w dyskusjach, jest jakość powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. To co wdychamy na zewnątrz jest trochę poza naszą kontrolą, ale to czym oddychamy w domu i pracy zależy w dużym stopniu od nas. Otaczająca nas przestrzeń nigdy nie jest idealnie czysta, niemal zawsze unoszą się w niej wszelkiego rodzaju zarazki, bakterie, alergeny oraz cząsteczki PM 10 i PM 2,5. Te ostatnie są szczególnie niebezpieczne, ponieważ bywają przyczyną wielu chorób układu oddechowego. Bez oczyszczacza powietrza nie ma najmniejszych szans, aby zniknęły z naszego otoczenia. Chcąc zadbać o zdrowie swoje i pracowników, żeby więcej czasu spędzili w biurze niż na zwolnieniach chorobowych, warto wyposażyć biuro w oczyszczacze, które oferują dużo więcej niż standardowa filtracja. Koronnym dowodem na to, że tego typu urządzenia są nam potrzebne, niech będzie aktualne zdjęcie z serwisu monitorującego czystość powietrza Mapa Airly, na której widać zanieczyszczenie Polski na tle całej Europy.

Więcej niż oczyszczacz

Prawda jest taka, że każde biuro i każdy dom potrzebuje oczyszczacza, ponieważ żadne inne urządzenie nie jest w stanie przefiltrować zanieczyszczonego powietrza, które szczególnie jesienią i zimą wdziera się do zamkniętych pomieszczeń przez uchylone okna, systemy wentylacji i klimatyzację. Innym częstym problemem podczas pracy na powierzchni open space są różne zapachy dobiegające min. z kuchni. Wyposażone w filtry węglowe oczyszczacze niwelują całkowicie wszelkie substancje zapachowe, stwarzając odpowiednie warunki do pracy. Wśród wielu tego typu sprzętów są także jednostki wielofunkcyjne, które oprócz filtracji podstawowej oferują dużo więcej. Hoover H-Purifier 700 to wszechstronne urządzenie 4w1, które filtruje, nawilża, ma czujnik czadu i funkcję do aromaterapii.

4w1

H-Purifier 700 to urządzenie wielofunkcyjne, które posiada podstawową funkcję oczyszczacza z 3 stopniową filtracją, opcję nawilżacza, także z 3 stopniową regulacją wilgotności, odświeżacz powietrza z wymiennymi wkładami zapachowymi, a także czujnik czadu i temperatury. To co wyróżnia go na tle konkurencji, to właśnie, to ile potrafi i mnogość funkcji. Hoover H-Purifier 700 sprawi, że w każdym biurze będzie czyste, pachnące powietrze o odpowiedniej wilgotności i temperaturze.

Czyste powietrze

Podstawową i najważniejszą funkcją Hoover H-Purifier 700 jest filtracja, a sam filtr w postaci walca znajduje się w dolnej części urządzenia i zapewnia zasysanie powietrza w obrębie 360 stopni. Zatem, niezależnie od tego w jakim miejscu stoi, zawsze będzie działał skutecznie. Składa się on z trzech warstw, pierwsza zatrzymuje wszelkiego rodzaju kurz, pył, włosy, sierść zwierząt. Druga to ochrona węglowa pochłaniająca zapachy, a ostatni to filtr HEPA, który zatrzymuje alergeny, bakterie, smog i inne bardzo drobne zanieczyszczenia. Hoover H-Purifier 700 został wyposażony w bardzo czułe czujniki, które reagują na najmniejszą zmianę jakości powietrza bardzo szybko.

Wilgotność powietrza

W biurach najczęściej jesteśmy narażeni na suche powietrze wtłaczane przez system wentylacyjny przy pomocy klimatyzacji. Jest ono często przyczyną złego samopoczucia, wysuszenia skóry i suchości w ustach. W okresie zimowym dochodzi do tego jeszcze ogrzewanie, które potęguje wszystkie nieprzyjemne objawy. H-Purifier 700 ma 3 stopniową funkcję nawilżacza, którą możemy ustawić, aby utrzymywał wilgotność na poziomie 40, 55 lub 70 procent. Gdy zaplanowany program zostanie osiągnięty wilgotna mgiełka przestanie wydobywać się z urządzenia.

Dyfuzor zapachu

Pracując w biurowcach powietrze wędruje po piętrach i innych przestrzeniach przenosząc także zapachy, bakterie, grzyby i zanieczyszczenia. Filtr węglowy naturalnie zatrzymuje wszelkie niepożądane wonie, ale dzięki dodatkowej funkcji dyfuzji, H-Purifier 700 rozpyla niewidoczną chmurę z wybranym aromatem. Wbudowany dyfuzor uwalnia kojące pachnidła z olejków eterycznych (H-ESSENCE), które ułatwiają relaks, odprężenie i pomagają skupić się w pracy. Oprócz zapachów do dyfuzora możemy włożyć olejek probiotyczny H-BIOTICS, który ma funkcję hamującą namnażanie się szkodliwych mikroorganizmów, takich jak bakterie i drobnoustroje, przywracając równowagę ekologiczną w pomieszczeniu.

Małe rzeczy o wielkim znaczeniu

Hoover H-Purifier 700 został wyposażony dodatkowo w czujnik czadu i temperatury. Zwykle w biurach nie mamy możliwości sprawdzenia czy jest za ciepło lub zimno, a wbudowany termometr pomaga utrzymać optymalną temperaturę do pracy. Z kolei czujnik czadu poinformuje nas alarmem, gdy tylko wykryje niebezpieczne stężenie niewidzialnego zabójcy.

Sterowanie

Oczyszczacz działa w większości czasu pracy bezobsługowo i nie wymaga naszej uwagi. Pracując w programie automatycznym potrafi sam dobrać odpowiedni tryb do zastanych warunków. Jednak, gdyby zaszła taka potrzeba, to urządzeniem można sterować przy pomocy przycisków lub aplikacji mobilnej hOn. Ręcznie można zmieniać obroty nawiewu, wilgotność powietrza lub stopień dyfuzji zapachów. Hoover H-Purifier 700 posiada także tryb nocny, który możemy aktywować np. podczas spotkań lub rozmów z klientami, aczkolwiek nawet gdy oczyszczacz pracuje w trybie normalnym, zupełnie nie przeszkadza w życiu biura.

Masz wątpliwości?

Zatem, jeżeli nadal zastanawiasz się czy potrzebujesz dla swojego biura oczyszczacz, to odpowiedź brzmi – zdecydowanie tak. Urządzenia te uzupełniają tradycyjne systemy wentylacji i filtracji powietrza, oferując dodatkowe funkcje i korzyści. Niedużym nakładem finansowym zyskamy przychylność pracowników, zdrową i przyjazną atmosferę pracy, pozbawimy przestrzeń biurową niechcianych zapachów, niebezpiecznych wirusów, pleśni z wentylacji centralnej, kurzu, alergenów i roztocza, a także pyłków i lotnych związków organicznych (LZO), takich jak np. emisje z drukarek i kopiarek. Hoover H-Purifier 700 to wydatek 1999 zł.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Hoover

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Czyste powietrze w Twoim biurze – Hoover H-Purifier 700 urządzenie 4w1 - Strefa Biznesu

Wróć na bochnia.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie