I Targi Rozwiązań Transportowych 4Poland

Materiał partnera zewnętrznego
Udostępnij:
Pierwsza edycja Targów Rozwiązań Transportowych 4Poland w Skawinie została zainicjowana przez Volvo Trucks w ramach długofalowego programu firmy polegającego na wspieraniu i unowocześnianiu polskiego przemysłu transportowego.

Targi odbędą się 13 września (czwartek) w Volvo Group Truck Center w Skawinie. W tym podkrakowskim mieście zbierze się 15 dostawców - partnerów Volvo Trucks, którzy zaprezentują 30 specjalistycznych pojazdów dedykowanych m.in. branży budowlanej i dystrybucyjnej.

- W ramach programu 4Poland chcemy oferować firmom realizującym przewozy na terenie kraju szeroką gamę naszych innowacyjnych produktów, w tym specjalistycznych pojazdów takich jak wywrotki czy chłodnie oraz usług dodatkowych np. elastyczne finansowanie w złotówkach czy konkurencyjne stawki ubezpieczenia krajowego - mówi Wilhelm Rożewski, z Volvo Trucks.

Zwiedzających targi czekają: pokazy pojazdów, prezentacje produktów, seminaria, konkursy, loterie wizytówkowe oraz inne atrakcje. Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i otrzymaniem bezpłatnej wejściówki zapraszamy do rejestracji na stronie:

www.wspieramypolskitransport.pl.

I Targi Rozwiązań Transportowych 4Poland
13 września 2018 r.
godz. 10.00 - 19.00
Volvo Group Truck Center
ul. Szwedzka 9, Skawina

Wideo

Dodaj ogłoszenie