Wybierz region

Wybierz miasto

  Andrzejki dla dzieci w Kopalni Soli Bochnia.

  Kopalnia Soli - Biuro Obsługi Turystycznej
  Bochnia, ul. Campi/15, +48 14 615 24 60

  08:00 Od 27.11.2017 do 28.11.2017

  • Brak informacji o cenie

  Andrzejki w kopalni - oferta dla szkoł. :-)
  Jesienną porą Kopalnia Soli Bochnia proponuje dzieciom zabawę andrzejkową, ktora organizowana jest tak, aby zagwarantować znakomitą zabawę nie zapominając o tradycjach, z ktorych zwyczaj się wywodzi. Choć zabawa jest tym, co wysuwa się na pierwszy plan, to udział w takim wydarzeniu nie jest pozbawiony ważnych i korzystnych dla rozwoju dzieci "efektow ubocznych".
  Nie bez znaczenia jest też miejsce świętowania. Kopalnia Soli Bochnia łączy w sobie historię z nowoczesnością, to miejsce związane od wielu lat z regionem i zamieszkującymi go ludźmi, ich życiem i pracą. Jej podziemna sceneria łączy w sobie nowoczesny klimat z aurą tajemniczości i magii, co z pewnością pozytywnie oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię. Zapoznając dzieci z tradycjami, warto więc zadbać nie tylko o wzbogacenie ich wiedzy ale też o rozwoj społeczno-emocjonalny, a taką ciekawą naukę zwieńczyć przyjemną zabawą w niepowtarzalnym klimacie.
  Oferta zabawy andrzejkowej dla szkoł obejmuje: tradycyjne andrzejkowe wrożby, lanie wosku, zabawę w podziemnej dyskotece z odpowiednio dobranym repertuarem oraz słodki poczęstunek dla uczniow i opiekunow. Pobyt bezpłatny przysługuje 1 opiekunowi na każde 10 dzieci.
  Cena: 44,00 zł/os.
  Informacje: +48 14 615 24 60, +48 14 615 24 62

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]