Wybierz region

Wybierz miasto

  Ania Wyszkoni

  Oratorium Świętej Kingi
  Bochnia, ul. Pl. Św. Kingi/9

  20:00 Sobota, 3 października

  • Wstęp wolny

  Ania Wyszkoni

  Ania Wyszkoni (ur. 21 lipca 1980 roku w Tworkowie na Gornym Śląsku) - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstow. Przez 14 lat była związana z zespołem Łzy, lecz od 2009 roku podąża własną muzyczną drogą. Właścicielka czterech Platynowych i dwoch Złotych Płyt. Jej solowy album "Pan i Pani" uzyskał status Platynowej Płyty przekraczając nakład 40 tys. egzemplarzy. W 2011 roku Ania wystąpiła w koncercie TOP festiwalu Top Trendy plasując się na 6. miejscu listy sprzedaży płyt w Polsce w 2010 roku.
  W lipcu 2015r.premiera najnowszego teledysku "Dzięki za dźwięki" pochodzącego z drugiego solowego albumu artystki pt."Życie jest w porządku".

  W sierpniu 2015 premiera teledysku do piosenki "Ja kocham, Ty kochasz" - duetu Anny Wyszkoni z Michałem Bajorem. Piosenka będzie miała swoją premierę radiową w przyszłym tygodniu i promuje najnowszy album Michała Bajora pt. "Moja Miłość", ktory ukaże się 2 października.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]