Wybierz region

Wybierz miasto

  Anna Treter, Time For Funk, Dave Ellis

  Rynek w Bochni
  Bochnia, ul. Rynek/

  17:30 Sobota, 27 czerwca

  • Wstęp wolny

  Anna Treter

  Solistka i pianistka zespołu Pod Budą, z ktorym pracuje od początku jego istnienia.
  W 2003 roku Anna Treter zdecydowała się na wydanie solowego albumu „Na południe”. Album okazał się sukcesem wydawniczym, jego dobre przyjęcie, świetne recenzje i reakcje słuchaczy na koncertach zachęciły ją do wydania w 2005 roku kolejnej płyty „Może tak może nie”. Z całą pewnością prawdziwym żywiołem artystki są koncerty w ktorych towarzyszy jej zespoł 5 znakomitych krakowskich muzykow, a także solista , Jacek Kotlarski. Naturalną tego konsekwencją jest trzeci – nagrany na żywo – solowy album Anny Treter p.t. „Bez retuszu” będący zapisem koncertu, ktory odbył się w krakowskich Krzysztoforach jesienią 2005. Płyta ukazała się w listopadzie 2006 roku.
  W 2006 roku powstał dwuczęściowy telewizyjny recital artystki, będący zapisem jednego z koncertow. Był już wielokrotnie emitowany na antenach TVP i TV Polonia.

  Time For Funk

  Time For Funk to fuzja energetycznych funkowych brzmień. Zespoł powstał w 2009 roku. Instrumentalna bocheńska formacja Czas na Funk zaprosiła do wspołpracy Zuzannę Skolias, wokalistkę pochodzącą z Krakowa. Od tego czasu skład zespołu nieco się zmienił, jednak proby, nagrania i muzyczne spotkania nadal odbywają się w Bochni, w studiu Daniela Sroki.


  Dave Ellis

  Gitarzysta, charyzmatyczny wokalista, kompozytor, od 20 lat obecny na brytyjskiej, europejskiej i amerykańskiej scenie bluesowej. Swoj pierwszy koncert zagral w roku 1983 majac lat 17. Od tego czasu prowadzi swoj wlasny zespol, gra koncerty solowe oraz w duecie wirtuozem techniki slide Papa Georgem (technika slide polega na uzywaniuobok palcow, do gry na gitarze metalowej lub szklanej rurki, co stwarza efekt zblizony do gitary hawajskiej). Dave Ellis ma na swoim koncie występy na wielu prestiżowych festiwalach bluesowych Europy. O profesjonaliźmie Artysty świadczy także fakt, że został zaproszony przez Buddy Guya do supportowania jego koncertow. A sporym nietaktem byłoby tlumaczyć bluesfanom, kim jest Buddy Guy. Wszak jego plyty to "ksiazka do nabożeństwa" muzykow bluesowych na całym świecie. Dave ma na swoim koncie 7 albumow solowych. Każdy z nich był entuzjastycznie przyjmowany przez publiczność i krytykow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]