Wybierz region

Wybierz miasto

  Bartas Szymoniak

  Mała Czarna Bistro
  Bochnia, ul. Widok/-, +48 60 384 60 46

  21:00 Piątek, 9 lutego

  • Wstęp wolny

  Bartas Szymoniak:
  Jeden z najciekawszych Artystow młodego pokolenia i prekursorow beatboxu w Polsce. Nakładem S.P. Records ukazał się jego debiutancki album zatytułowany „Miliony oszukanych dziewcząt i chłopcow”. Koncerty Bartasa, to wyjątkowe połączenie akustycznego rocka z beatboxem, ktore sam Artysta określa po prostu jako BeatRock.
  Większość materiału na debiutancką płytę została zarejestrowana we wnętrzach świątyni. To 10 utworow celnie opisujących dzisiejszą rzeczywistość. W nagraniach poza zespołem wzięli udział min. Andrzej Izdebski, Tomasz Rożek, Sławek Pietrzak, Skubas, Sławek Uniatowski, gościnnie zaśpiewała rownież Georgina Tarasiuk. W marcu 2014 r. podpisał kontrakt z wytwornią S.P. Records, a w czerwcu 2015 r. ukazał się pierwszy solowy materiał „Miliony oszukanych dziewcząt i chłopcow”, jeszcze w tradycyjnym składzie muzykow.
  Wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam, własnym aparatem mowy (bas, perkusja, trąbki, śpiew itd.), a następnie zapętla na tzw. looper. Dźwięk po dźwięku, warstwa po warstwie. Tak powstają kompozycje Artysty - człowieka orkiestry. Towarzyszy mu jedynie gitarzysta i wokalista Michał Parzymięso.
  1.03. 2017 r. premierę miał album pt. „Alarm”, nagrany w taki właśnie sposob. Jest to pierwsza tego typu płyta w Polsce, będąca jednocześnie ilustracją muzyczną do słow najważniejszych poetow pokolenia Kolumbow. Wiersze A. Słonimskiego, K.K. Baczyńskiego oraz T. Gajcego zostały pokazane w nowatorskich aranżacjach beatrockera.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]