Wybierz region

Wybierz miasto

  Comedy Shorts

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  19:00 Czwartek, 17 grudnia

  • 10zł

  Zestaw 12 absurdalnie śmiesznych i zadziwiająco rożnorodnych krotkometrażowych komedii, ktore rozbawią nawet największego ponuraka. Zestaw zbiorczo nazwany Comedy Shorts to wyselekcjonowane najlepsze komediowe filmy w ramach poznańskiego Short Waves Festival.
  Filmy:
  ***GERRY’S GARDEN / Jobie Nam / 4’
  Gerry budzi się na kuchennej podłodze. Nie wie, jak się tam znalazł. Szybko odkrywa, że jest zamknięty w mieszkaniu, a tajemniczy nieznajomy trenuje taniec interpretacyjny w jego ogrodzie. Po męczących probach pozbycia się intruza Gerry zdaje sobie sprawę, że ten nie odejdzie bez walki…
  ***CONDO / Trevor Hardy / 3’
  Analiza tego, jak zachowanie jednej osoby może wpłynąć na życie reszty mieszkańcow budynku.
  ***MILK! / Ben Mallaby / 10’
  W mieszkaniu Raymonda i Timothy’ego kończy się mleko. Ten mały dla większości osob problem jest katastrofą dla dwoch mężczyzn, ktorzy zaplanowali sobie, że tego konkretnego dnia nie wyjdą z domu. Dzień jest zrujnowany bez porannej szklanki mleka. Bohaterowie wpadają na pomysł genialny w swej prostocie. Zrobią własne mleko! Tylko jak się robi mleko?
  ***TWO DOSAS / Sarmad Masud / 16’
  Pavan zabiera swoją „Angielską Rożę” na randkę do najbardziej autentycznej Indyjskiej restauracji w mieście. Ku jego przerażeniu, dziewczyna wybiera coś spoza karty. I to w Hindi!
  ***ZOMINIC / Michelle Fox / 2’
  Wychowywanie synka wymaga wiele poświęceń ze strony Rachel i Toby’ego. Jednak pomimo codziennych wyzwań i rosnącego apetytu Zominica, Rachel nie wyobraża sobie innego życia.
  ***SOCK / Palle Nodeland / 5’
  Co się może stać, gdy zgubisz skarpetkę w publicznej pralni? SOCK to zabawna i trzymająca w napięciu komedia o mężczyźnie rozdzielonym z ulubioną skarpetką oraz o poszukiwaniu prawdy i sprawiedliwości.
  ***METAPHORS FOR OUR LOVE / Scott Coello / 2’
  „Jestem chodzącym seksem; ty jesteś wypadkiem samochodowym, ktory przykuwa mnie do wozka”. Ta krotka animacja to poemat miłosny o pierwszej kobiecie, opowiedziany z punktu widzenia jej rozżalonego eks. To historia tragicznej miłości, ukazana przy pomocy licznych metafor i uroczej animacji, ktora pomaga na chwile zapomnieć o mrocznym kontekście.
  ***7.2. / Nida Manzoor / 14 ‘
  Uczennica z amnezją nie ma wyboru: musi zdążyć na czas do biblioteki, albo zginie.
  ***MISSED CALL / Mat Laroche / 3’
  Letty i Lucy wybierają się na wspolną kawę, relacjonując sobie każdy krok przez telefon. Kiedy w końcu się spotykają, ciągle odbierają telefony i są niemiłe dla kelnerki. Ich spotkanie kończy się niespodziewanie, gdy Letty przypomina sobie o telekonferencji, ktorą powinna właśnie odbywać.
  ***VIS A VIS / Dan Connolly / 16’
  Nieszczęśliwie zakochana urzędniczka otrzymuje podanie o wizę od pary młodych gejow, skrywającej mroczny sekret.
  ***HOW (NOT) TO ROB A TRAIN? / Anna Maguire / 4’
  Nigdy nie przestawaj grać swojej roli. Nie przywiązuj koleżanki do (nieużywanych) torow kolejowych dla zabawy. Nie podkładaj (papierowych) materiałow wybuchowych do bocznicy, żeby ukraść miliony z pociągu. Nie ratuj ukochanego od (nie)pewnej śmierci. Zawsze pamiętaj jak (nie) obrabować pociągu.
  ***MYSZOCHUJEK / Kristof Babaski / 6’
  Barwna i odważna animacja o cenzurze i kontroli, zrealizowana w 1957 roku przez mało znanego reżysera Krzysztofa Babaskiego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]