Wybierz region

Wybierz miasto

  Diapositive

  Mała Czarna Bistro
  Bochnia, ul. Widok/-, +48 60 384 60 46

  21:00 Piątek, 17 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Diapositive:
  Historia grupy Diapositive sięga końca 2014 roku, kiedy Kuba (gitara) wyszedł z ideą stworzenia blues-rockowego zespołu. Założył więc skład, w ktory wszedł Grzegorz (perkusja), Piotr (gitara) i Paweł (bas). Pomysł szedł w dobrą stronę, ale wciąż czegoś brakowało. Panowie zdali sobie sprawę, że potrzebują głosu dziewczyny, aby ta muzyka była bardziej subtelna, dzika, a zarazem zmysłowa i delikatna...

  Pod koniec grudnia 2014 roku Anna miała wsiąść w pociąg do domu dzień przed Sylwestrem. Zadzwonił telefon i usłyszała starego znajomego, Pawła, ktory poprosił ją, żeby posłuchała muzyki jednego zespołu blues-rockowego, ktory szuka wokalistki… Coż rzec! - całkowicie zakochała się w muzyce i jej tworcach - a więc dokonało się! Zespoł skompletowany.

  Ciężka praca przyniosła owoce. Tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, godzina za godziną, piosenka za piosenką. Nikt nie potrafi wyjaśnić, jak to się stało. Czas mijał, członkowie grupy byli całkowicie pochłonięci tworzeniem coraz to nowszych kreatur muzycznych, aż po 10 miesiącach obudzili się z 15 w pełni gotowymi kompozycjami!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]