Wybierz region

Wybierz miasto

  Gwiazdy

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  20:00 Piątek, 19 maja

  • Brak informacji o cenie

  Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) dorasta na Śląsku. Od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem… oddany kumpel Ginter (Sebastian Fabijański). Z czasem rywalizacja przyjacioł przenosi się z podworka na stadiony śląskich klubow – Polonii Bytom i Gornika Zabrze. A to nie koniec ich zmagań. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena (Karolina Szymczak). Walczący o jej względy Jan i Ginter szybko odkrywają, że w grze o miłość nie obowiązują żadne przepisy. Kiedy ciężka kontuzja kończy karierę Gintera, a samego Banasia przybliża do składu „orłow Gorskiego”, bohater staje przed trudnym, życiowym wyborem. Stawką jego decyzji będzie udział w olimpiadzie i piłkarskich mistrzostwach świata.

  Czas trwania:
  106
  Gatunek:
  biograficzny
  Reżyseria:
  Jan Kidawa-Błoński
  Scenariusz:
  Jacek Kondracki, Jan Kidawa-Błoński
  Obsada:
  Mateusz Kościukiewicz, Sebastian Fabijanski, Magdalena Cielecka, Eryk Lubos, Paweł Deląg, Karolina Szymczak, Marian Dziędziel, Aleksandra Gintrowska
  Muzyka:
  Dariusz Kowalczyk, Piotr Ługowski
  Data premiery:
  2017-05-12
  Kraj produkcji:
  Polska
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]