Wybierz region

Wybierz miasto

  Honorowy obywatel

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  20:00 Niedziela, 19 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Kalendarz Daniela Mantovaniego, argentyńskiego pisarza, ktory zdobył międzynarodową sławę dzięki Nagrodzie Nobla (Oscar Martinez, znany polskim widzom z roli w "Dzikich historiach"), jest pełen obowiązkow i prestiżowych wydarzeń. Mantovani niespodziewanie odwołuje wszystkie spotkania, aby pojechać do małego miasteczka Salas, z ktorego pochodzi i ktore jest źrodłem jego inspiracji. Ma odebrać medal Zasłużonego Obywatela.

  Wizyta tylko z pozoru umożliwia pogodzenie się z przyjaciołmi z przeszłości, czy triumfalny powrot do miejsca urodzenia. Mantovani musi zmierzyć się z opiniami ludzi, ktorzy odnajdują siebie na kartach jego powieści. Spotkanie światowej sławy autora z mieszkańcami Salas obfituje w zabawne nieporozumienia. Wkrotce jednak atmosfera zagęści się, emocje towarzyszące obecności noblisty sięgną zenitu, a Mantovani będzie zmuszony podjąć walkę o… własne życie.?

  Czas trwania:
  118
  Gatunek:
  komedia
  Reżyseria:
  Gastón Duprat
  Scenariusz:
  Andrés Duprat
  Obsada:
  Oscar Martínez, Dady Brieva, Andrea Frigerio, Nora Navas, Manuel Vicente, Belén Chavanne, Gustavo Garzón, Julián Larquier
  Muzyka:
  Toni M. Mir
  Data premiery:
  2017-01-06
  Kraj produkcji:
  Hiszpania, Argentyna
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]