Wybierz region

Wybierz miasto

  Kaaret Paranienormalni

  Hala Widowiskowo-Sportowa
  Bochnia, ul. Poniatowskiego/32

  16:00 Niedziela, 13 marca

  • Brak informacji o cenie

  Wszystkich, ktorzy mają ochotę na chwilę relaksu przy najnowszym programie KABARETU PARANIENORMALNI.
  Kabaret PARANIENORMALNI przedstawi program PIERWIASTEK Z TRZECH a w nim wszystko, co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energię Michała.
  Bo takich dwoch jak ich trzech to nie ma ani jednego!
  PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematow niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. To właśnie tutaj łączą się nowe perypetie bohaterow znanych fanom dobrej rozrywki w całej Polsce, z zupełnie nowymi wątkami i motywami odnoszącymi się do tych najbardziej bieżących. Żadne z aktualnych społecznych tematow nie umknie Paranienormalnym. Relacje międzyludzkie, zdrowy tryb życia i sport - to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle.
  Nie zabraknie tych wszystkich, dzięki ktorym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.
  Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczor, śmiechu do łez i zaraźliwej energii płynącej ze sceny - wynik jest tylko jeden - PIERWIASTEK Z TRZECH.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]