Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Młodych Panów - BOGOWIE

  Oratorium Świętej Kingi
  Bochnia, ul. Pl. Św. Kingi/9

  17:15 Piątek, 23 lutego

  • od 60zł

  Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia - nie jesteś wśrod 3% analfabetow w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panow pt. "BOGOWIE".
  Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej rożdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia.
  Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie.
  Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazowki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BOG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.
  “Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogow. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie”. Erich Fromm

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]