Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Smile - To Ci tłumaczę!

  Hala Widowiskowo-Sportowa
  Bochnia, ul. Poniatowskiego/32

  20:00 Sobota, 22 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  "To Ci tłumaczę!" - to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile z Lublina. Jak sam tytuł sugeruje Andrzej Paweł i Michał podczas prawie 2 godzinnego spektaklu starają się wyjaśnić kilka zagadnień, ktore napotykamy w życiu codziennym. Zagadnienia, ktore wbrew pozorom wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile.
  Dylematy teścia oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Pojawia się jutuberka (modne ostatnio słowo) o skomplikowanym pseudonimie artystycznym.
  Artyści tłumaczą też i zwracają uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy. Choć śmiało stwierdzić można że to pierwsze z powodzeniem w nowym programie wykorzystują.
  Premiera: listopad 2015.
  Czas trwania: 110 minut (zależnie od prędkości transferu wifi)
  Przyjdź, daj się wciągnąć w show i bądź jego częścią. Daj wytłumaczyć sobie kilka prostych tematow.
  Miłego spektaklu!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]