Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaretowy Dobry Wieczór

  Hala Widowiskowo-Sportowa
  Bochnia, ul. Poniatowskiego/32

  20:00 Piątek, 2 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Dobry wieczor! To przywitanie może oznaczać wszystko. Więc jaki właściwie jest ”dobry wieczor”? Przepisow na dobry wieczor jest wiele. My mamy jeden, absolutnie niezawodny.
  Dobry wieczor – tak wita kilkutysięczną publiczność Barbara Tomkowiak i Adam Małczyk, a potem zdarzenia dzieją się już błyskawicznie. Na scenie pojawiają się Katarzyna Pakosińska lub Jerzy Kryszak, Formacja Chatelet i Kabaret Skeczow Męczących bawiąc publikę przez ponad 3 godziny. Z każdym kolejnym występem, premierowym skeczem i żartem nie masz najmniejszych wątpliwości, że to dobry wieczor.
  Podczas Kabartowego Dobrego Wieczoru Formacja Chatelet obchodzić będzie swoje 20-lecie. Dwadzieścia lat to naprawdę szmat czasu i dlatego przygotowaliśmy dla państwa coś wyjątkowego. Fantastyczną zabawę gwarantuje doskonały dobor artystow., ktorzy zaserwują państwu humor najwyższej proby. Trzy rożne kabaretowe światy i jeden cel - rozbawić Was do łez! Kabaretowy dobry wieczor to więcej niż kabareton - To kabaretowy spektakl jakiego jeszcze na polskiej scenie estradowej nie było.
  Badania wykazały, że 15 minut śmiechu wydłuża życie o jeden dzień. Przyjdź na Kabaretowy dobry wieczor i wydłuż sobie życie o 12 dni.
  Kabaretowy Dobry Wieczor to kolejna duża produkcja Agencji Artystycznej Eskander. Obok Polskiej Nocy Kabaretowej, ktora co roku pojawia się w 40 miastach Polski, w każdym zbierając kilkutysięczną publiczność, na estrady całego kraju wyrusza nowy projekt w rownie gwiazdorskiej obsadzie i niespotykanej dotąd formule. Kabaretowy Dobry Wieczor to widowisko dla każdego, kto łaknie dobrego, wyrafinowanego humoru podanego w sposob lekki i nowatorski.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]