Wybierz region

Wybierz miasto

  KineDok. Lato – Jesień z MCB - 7. "5 października"

  Mała Czarna Bistro
  Bochnia, ul. Widok/-, +48 60 384 60 46

  20:00 - 21:00 Wtorek, 17 października

  • Brak informacji o cenie

  5 October (pol. 5 października)
  5 października to dzień, kiedy Jan, bohater filmu musi stawić się w szpitalu i poddać ważnej operacji. Jest ona konieczna, ale niesie ze sobą ryzyko – wyniki badań wskazują, że pacjent ma 50% / 50% szans na to, że operacja się powiedzie. Zdając sobie sprawę z tego, że być może ma przed sobą ostatnie miesiące życia, Jan postanawia wyruszyć w podroż, ktora zakończyć się musi 5 października. Z dziennika, ktory bohater prowadzi dowiadujemy się, że data ta determinuje jego podejście do wszystkiego, co spotyka go w podroży. Czujemy jego strach, ale i nadzieję. Jak zakończą się jego zmagania? Czy zdecyduje się na operację?
  Historia bohatera może być bliska wielu osobom, dla ktorych wiadomość o chorobie i konieczności podjęcia wiążącego się z ryzykiem leczenia, otwiera zupełnie nowe obszary myślenia o swoim życiu.
  reż. Martin Kollar
  Słowacja, Czechy 2016 52′
  Serdecznie Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]