Wybierz region

Wybierz miasto

  Kino z MCBistro

  Mała Czarna Bistro
  Bochnia, ul. Widok/-, +48 60 384 60 46

  19:00 - 21:00 Środa, 9 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Kino z MCBistro cieszy się niebywałym dotąd zainteresowaniem wśrod młodszych, jak i starszych maniakow kina. Stąd postanowiliśmy wnikliwiej zająć się doborem repertuaru na najbliższe miesiące. Dla każdego coś dobrego!
  Długie i zimne wieczory to idealny czas na relaks, gorącą herbatkę z imbirem lub grzane wino w miłej atmosferze, jaką sami tworzycie! Jeszcze raz Wam dziękujemy, niesamowicie motywujecie nas do dalszego działania!
  Niespodzianki mają to do siebie, że przykuwają naszą uwagę. Owiane małą tajemnicą potrafią działać na wyobraźnie, trzymać w niepewności i karmić nas powoli swoim sekretem.
  W najbliższą środę, 9 listopada zapraszamy na seans jak dotąd niespotykany, a jednocześnie bardzo klasyczny. Proste scenki obyczajowe na pozor oklepane rozkwitają w barwne i ciekawe dialogi oraz pokazują to, co nieuchwytne, a czasami nawet nieosiągalne... A przecież wystarczy użyć wyobraźni.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]