Wybierz region

Wybierz miasto

  Kino z MCBistro

  Mała Czarna Bistro
  Bochnia, ul. Widok/-, +48 60 384 60 46

  19:00 - 21:00 Środa, 23 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Jest taki jeden, moj ulubiony gatunek filmow, ktory spotyka się z falą bezpodstawnego niezadowolenia. I to nie dlatego, że mamy do czynienia ze słabą produkcją, ale właśnie przez ulokowanie jej w tych niewdzięcznych ryzach. Jesteście gotowi na film grozy?
  Już mam ciarki na plecach :)
  Nieznane twarze Hollywoodu, wytwornie filmowe zasłyszane gdzieś nie wiadomo skąd, niski budżet, a o seans w kinie tak trudno. Czy właśnie tak powinniśmy wyobrażać sobie każdy horror?
  Pozycja na najbliższą środę to mieszanka horroru i melodramatu.
  Zdobywca pięciu prestiżowych nagrod, w tym BAFTA za najlepszy film nieanglojęzyczny. Produkcja doceniona, ładna, niesztampowa. A wszystko to w ramach serii seansow "Kino z MCBistro"! :)
  Jak obiecaliśmy jakiś czas temu, przygotowaliśmy dla Was drodzy kinomaniacy wspaniały, barwny program, ktory mamy nadzieję zachwyci wszystkich na najbliższy miesiąc (cały program do przeanalizowania w Małej Czarnej Bistro) :)
  Najbliższy seans już w tą środę, 23 listopada 2016.
  Startujemy o godzinie 19:00!
  Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]