Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Erith i Kubaterra

  Klub Mała Czarna
  Bochnia, ul. Kazimierza Wielkiego/16

  21:00 Piątek, 28 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Erith (electropop, psychodelic hippie, folk).
  Jest artystką niezależną. Sama tworzy teksty i muzykę, a jej solowe koncerty stanowią inspirację dla wielu innych młodych muzykow. Przez swoją szczerość i autentyczność, coraz częściej nazywana jest 'hippisem' XXI w. Jej występy na żywo to niezwykła podroż do magicznego świata, z ktorego trudno jest poźniej wrocić do rzeczywistości. To, że Erith totalnie wyrożnia się na polskim rynku muzycznym potwierdziły jej zeszłoroczne koncerty na tak prestiżowych imprezach, jak Spring Break, Alter Fest, Soundrive Festival, czy Samsara Festival Europe (HU).
  Młoda gliwiczanka ma też za sobą supporty m.in. przed Julią Marcell, The Dumplings, Xxanaxx'em i Rebeką. Pod koniec zeszłego roku otrzymała Nagrodę Marszałka Woj. Śląskiego dla młodych tworcow za osiągnięcia w dziedzinie muzyki.
  Dziennikarze muzyczni doszukują się w jej elektronicznej muzyce wielu inspiracji kulturą azjatycką, a samą artystkę porownują m.in. do Grimes, Bjork i Fever Ray:

  Kubaterra solo.
  Pierwsza płyta została nagrana solowo przez Kubę Dobrowolskiego w 2014 roku w Australii. "Osobiście nie przepadam za określaniem oraz szufladkowaniem mojej muzyki lub po prostu nie umiem tego robić więc pozostawiam to Wam. Uważam że słuchacze sami powinni stwierdzić czym i jaka ona dla nich jest, tak więc zachęcam do klikania w linki poniżej oraz przyjścia na koncert jeśli się spodoba. Nową płytę pt. If You Don't Mind It Doesn't Matter nagraliśmy w Krakowie, głownie w moim mieszkaniu w składzie: Kuba Dobrowolski, Jan Rey, Sebastian Kaszyca, Wojtek Gąsiorowski. To będzie wyjątkowy koncert ponieważ zagram go dla was solo! Wpadajcie!"

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]