Wybierz region

Wybierz miasto

  Kucior "Child Of Music" x Strofa "JZK"

  Pub Atmosfera
  Bochnia, ul. Rzeźnicka/1, +48 72 463 01 06

  20:00 Od 25.11.2017 do 26.11.2017

  • Brak informacji o cenie

  Już 25.11.2017 r. Kucior oraz Strofa wpadną do Bochni zagrać koncerty premierowe swoich najnowszych materiałow. Widzimy się w Pubie Atmosfera. Do zobaczenia !
  GRAMOFONY: DJ PECKI

  Kucior "Child Of Music": Po długogrającym albumie "Racjonalnie" dobrze przyjętym wśrod odbiorcow, Kucior atakuje z nowym mixtape'em niosącym świeżość jego wersom. "Child Of Music" to mixtape składający się z 9 kawałkow. Jest on całkowicie solowy, gdyż nie ma na nim ani jednego gościa. Artysta podczas jesiennej trasy w ramach wydania nowego materiału odwiedzi kilka miast i pokaże, na co go stać razem z "Child Of Music".

  Strofa "JZK": Po długich oczekiwaniach nareszcie wychodzi solowa płyta Strofy pt. "JZK". Długo zapowiadany krążek takimi singlami jak "Dzień Matki" czy "Wolna Polska", został wydany nakładem ZION Records. Już po singlach widać było, że album dobrze się przyjął wśrod subskrybentow ZION TV. NA albumie nie zabrakło gości takich jak: Czasin, Jotpek, Jota Gki czy Kucior. Za brzmienie krążka odpowiada m.in. Secret Rank, Kubi Producent czy Czasin. Strofa atakuje na grubo i pokaże wam "JZK" już niebawem!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]