Wybierz region

Wybierz miasto

  Lady Pank - 35 lat na scenie part 2

  Hala Widowiskowo-Sportowa
  Bochnia, ul. Poniatowskiego/32

  19:00 Sobota, 4 marca

  • Brak informacji o cenie

  W 2016 roku przypadł jubileusz 35-lecia istnienia jednego z najważniejszych zespołow polskiej sceny rockowej – Lady Pank. Z tej okazji przygotowywany jest szereg wydarzeń medialnych i jubileuszowa trasa koncertowa.
  Lady Pank to grupa kultowa, legenda, klasyka. Zespoł założony został w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej uznanych i uzdolnionych polskich kompozytorow i gitarzystow. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, ktora, z krotkimi przerwami, już od 35 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej.
  Ich przeboje Mniej Niż Zero, Kryzysowa Narzeczona, Tańcz Głupia, Tańcz, Zamki na Piasku, Zawsze Tam, Gdzie Ty, Wciąż Bardziej Obcy, Zostawcie Titanica, Marchewkowe Pole, Na Co Komu Dziś czy Stacja Warszawa na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy.
  Podczas blisko 35-letniej działalności zespoł wydał ponad 20 płyt, ktore pobiły wszelkie rekordy sprzedaży, czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w Polsce. W maju 2016 roku ukazał się krążek Akustycznie będący zapisem akustycznej trasy koncertowej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]