Wybierz region

Wybierz miasto

  Latające Talerze

  Fabryka Byka
  Bochnia, ul. Bernardyńska/15, +48 14 611 95 20

  20:00 Sobota, 8 października

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na koncert "Bez Prądu" zespołu Latające Talerze. Konwencja "Unplugged" - czyli akustyczne gitary, fortepian a czasami rownież akordeon, sprawia, że utwory takich zespołow jak Republika, Coldplay, Depeche Mode czy Oasis nabierają zupełnie nowego wyrazu i klimatu.

  Latające Talerze to istniejący od roku 2000 zespoł coverowy z Krakowa.
  Zdobywcy I nagrody Międzynarodowego Festiwalu Zespołow Coverowych Kamienna Gora 2009 za interpretacje utworow Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Uczestnicy telewizyjnych muzycznych programow: Droga Do Gwiazd i Must Be The Music, mają na swoim koncie ponad 2 000 koncertow w całej Polsce i poza jej granicami. Doskonale czują się zarowno na dużych, plenerowych scenach jak i w klimatycznych, kameralnych klubach.

  W repertuarze, złożonym z utworow rockowych, popowych a nawet dyskotekowych, podanych w bezkompromisowej rockowo-energetycznej formie, usłyszeć można głownie Republikę, Coldplay, Depeche Mode czy Blur, ale także Boney M, Santanę, Eurythmics, Pet Shop Boys czy A-HA...

  Rożnorodność repertuaru, profesjonalny warsztat muzyczny i doskonały kontakt z publicznością wywołują zawsze energetyczną zabawę i spontaniczne reakcje widowni.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]