Wybierz region

Wybierz miasto

  Mała wielka stopa

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  14:00, 16:00 Środa, 2 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrotce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otoż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykłe konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata posiada szczegolne super moce. Wkrotce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, ktorzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Szykuje się wieeeelka przygoda!

  Czas trwania:
  92
  Gatunek:
  animowany
  Reżyseria:
  Ben Stassen
  Scenariusz:
  Bob Barlen, Cal Brunker
  Obsada:
  Filip Rogowski, Piotr Grabowski, Jakub Szydłowski, Barbara Kałużna, Maciej Kosmala, Wojciech Żołądkowicz, Maciej Falana, Olaf Marchwicki
  Data premiery:
  2017-07-28
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]