Wybierz region

Wybierz miasto

  Manchester by the Sea

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  20:00 Piątek, 3 marca

  • Brak informacji o cenie

  Lee (świetny Casey Affleck) lubił kiedyś wygłupiać się i urządzać imprezy, ale to już niestety odległa przeszłość. Teraz jest zamkniętym w sobie frustratem. Komunikuje się za pomocą połsłowek i przekleństw, konsekwentnie ignoruje probujące flirtować z nim kobiety, potrafi bez większego powodu obić komuś twarz. Impulsem do przynajmniej częściowego wyjścia z tego mizantropijnego stuporu jest dla niego niespodziewana śmierć brata. Lee musi porozmawiać z lekarzem i prawnikiem, zorganizować pogrzeb, a przede wszystkim zaopiekować się dorastającym bratankiem, ktory nie może liczyć na uzależnioną od alkoholu matkę. Manchester by the Sea nie jest jednak filmem o drugiej szansie, szukaniu odkupienia lub tym podobnych konwencjonalnych bzdurach. To opowieść o zmaganiu się z chaosem codziennej egzystencji, zawierająca kilka melodramatycznych momentow, ale utrzymana głownie w powściągliwym, tragikomicznym tonie.

  Piotr Mirski

  Czas trwania:
  135
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Kenneth Lonergan
  Scenariusz:
  Kenneth Lonergan
  Obsada:
  Casey Affleck, Michelle Williams, Kyle Chandler, Lucas Hedges, Gretchen Mol, Matthew Broderick, Kara Hayward, Heather Burns
  Muzyka:
  Lesley Barber
  Data premiery:
  2017-01-20
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]