Wybierz region

Wybierz miasto

  Marcin Daniec

  Oratorium Świętej Kingi
  Bochnia, ul. Pl. Św. Kingi/9

  17:00 Piątek, 21 października

  • Brak informacji o cenie

  Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyrykow w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się jego znakomitym kontaktem z publicznością, ktorej reakcje stają się częścią programu.
  Daniec jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głownym wykonawcą programow: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”, ktore gromadzą przez telewizorami rekordową publiczność. Prowadził rownież lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2.
  Wyrazem sympatii publiczności dla Marcina Dańca są liczne nagrody.
  Marcin Daniec głosami czytelnikow „Tele-Tygodnia” został uznany „Satyrykiem Wszechczasow”.
  Nic dziwnego, że Marcin Daniec przez cały rok odwiedza sale koncertowe w kraju i za granicą. Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach. W 2016 roku najpopularniejszy polski satyryk zaprasza najnowszy program z elementami programu jubileuszowego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]