Wybierz region

Wybierz miasto

  Meeow / Megafonowa trasa koncertowa

  Mała Czarna Bistro
  Bochnia, ul. Widok/-, +48 60 384 60 46

  21:30 Piątek, 24 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Meeow to zespoł powstały w 2012 roku, z inicjatywy dwoch krakowskich muzykow: lidera i głownego kompozytora zespołu, pianisty i wokalisty Tomasza Wrzesińskiego oraz realizatora Michała Warmusza. W toku pracy i poszukiwaniu własnego unikatowego brzmienia, skład poszerzał się o nowych muzykow. W końcu od 2014 roku, w szeregach meeow pojawiły się damski wokal, sekcja smyczkowa (skrzypce i wiolonczela), beatbox oraz zendrum. Meeow w swojej tworczości łączy elektronikę z brzmieniem klasycznym, tym samym nadaje swojej muzyce wyrafinowany, a zarazem nowoczesny charakter.
  Obecnie zespoł promuje swoj pierwszy studyjny album.

  Meeow ma za sobą wiele koncertow i festiwali muzycznych w całej Polsce, a także supporty przed uznanymi artystami polskiej sceny muzycznej jak Kult, Fisz, L.U.C., Waglewski, Lona i Webber a ich podejście do muzyki docenione zostało przez szerokie grono odbiorcow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]