Wybierz region

Wybierz miasto

  Michał Bajor „Moja miłość”

  Oratorium Świętej Kingi
  Bochnia, ul. Pl. Św. Kingi/9

  18:00 Sobota, 8 października

  • Brak informacji o cenie

  „Moja miłość” to kolejny już recital autorski Michała Bajora , a także 19-ta CD pod tym samym tytułem .To rownież trzecie z rzędu (po „Od Piaf do Garou” i „ Moje podroże”), spotkanie artysty z mistrzem piosenkowych perełek, Wojciechem Młynarskim. Tym razem wykonawca zebrał 17 przebojow o miłości. Piosenek nuconych od pokoleń i znanych wszystkim pokoleniom słuchaczy. Wystarczy wymienić min. takie jak „Prześliczna wiolonczelistka”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Ach życie kocham cię nad życie” czy „Lubię wracać”. Śpiewane do dzisiaj przez wybitne piosenkarki i piosenkarzy, wybrane przez artystę z setek utworow, ktore mistrzowsko podarował nam przez dziesiątki lat Wojciech Młynarski. W trakcie koncertu Michał Bajor wykona rownież dwie nowe piosenki, napisane dla niego przez mistrza, a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

  Zapraszamy na wieczor pełen przebojowych wspomnień. Wieczor bardzo melodyjny, z piosenkami w najrożniejszych klimatach i rytmach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]