Wybierz region

Wybierz miasto

  Minionki 3D

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  18:30 Czwartek, 2 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionkow – od zarania dziejow do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywodcy, służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy. Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizują krolową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńcow poznają Scarlett Overkill (w wersji oryginalnej głosu użyczyła jej Sandra Bullock), pierwszy w historii tak czarny kobiecy charakter. W niej cała nadzieja. W filmach o Minionkach zawsze ważną rolę odgrywa muzyka. W poprzedniej części dla Minionkow wyśpiewał swoj megahit „Happy” Pharell Williams, tym razem tworcy filmu zabiorą nas w muzyczne klimaty lat sześćdziesiątych XX wieku.

  Czas trwania:
  91
  Gatunek:
  Animowany
  Reżyseria:
  Pierre Coffin, Kyle Balda
  Scenariusz:
  Brian Lynch
  Obsada:
  Anna Gajewska, Piotr Bajtlik, Barbara Melzer, Janusz Wituch, Katarzyna Kwiatkowska, Maciej Maciejewski, Joanna Węgrzynowska
  Muzyka:
  Heitor Pereira
  Data premiery:
  2015-06-26
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]