Wybierz region

Wybierz miasto

  Moonlight

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  20:15 Niedziela, 5 marca

  • Brak informacji o cenie

  Ponadczasowa historia o związkach międzyludzkich i poszukiwaniu siebie. MOONLIGHT jest filmem o życiu młodego czarnego mężczyzny, poczynając od dzieciństwa w jednej z gorszych dzielnic Miami, w ktorej probuje odnaleźć swoje miejsce. Z jednej strony obraz życia Afroamerykanow we wspołczesnej Ameryce, z drugiej bardzo osobista, poetycka refleksja na temat tożsamości, rodziny, przyjaźni i miłości; genialny film pełen głębokiego wspołczucia i uniwersalnych prawd. Powalające, wyjątkowe dzieło Jenkinsa, wspartego przez fantastyczną aktorsko obsadę, w dogłębnie poruszający sposob ukazuje chwile, ludzi i niezbadane siły, ktore kształtują nasze życie i nas samych.

  Czas trwania:
  110
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Barry Jenkins
  Scenariusz:
  Barry Jenkins, Tarell McCraney
  Obsada:
  Mahershala Ali, AshtonSanders, Trevante Rhodes, Duan Sanderson, Janelle Monáe, Naomie Harris, André Holland, MahershalaAli
  Muzyka:
  Nicholas Britell
  Data premiery:
  2017-02-17
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]