Wybierz region

Wybierz miasto

  Mr Gaga

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  20:00 Czwartek, 20 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  OPIS FILMU
  „Mr. Gaga” to najciekawszy film o tańcu wspołczesnym od czasu„Piny” (Variety), a jednocześnie laureat wielu nagrod publiczności na międzynarodowych festiwalach. To film pozwalający zrozumieć związek ciała i ruchu z naszymi emocjami.
  „Mr. Gaga”opowiada o genialnym choreografie Ohadzie Naharinie, wieloletnim szefie najsłynniejszego zespołu tańca wspołczesnego z Izraela – Batsheva Dance Company. Reżyser Tomer Heymann towarzyszył artyście przez 8 lat, aby ukazać jego życie i niezwykłą ewolucję jako tancerza, tworcy i człowieka. Heymann rejestrował zarowno jego życie prywatne, przebieg prob zespołu, jak i zajęcia z opracowanego przez Naharina języka ruchu – GAGA – umożliwiającego każdemu wyrażenie swoich emocji poprzez taniec. W połączeniu z niepokazywanym dotychczas materiałem archiwalnym oraz fragmentami tanecznych spektakli Batshevy dostajemy fascynującą historię człowieka, ktory zrewolucjonizował świat tańca wspołczesnego.

  Ruch jest sposobem rozumienia siebie. Kto uważnie wsłucha się w swoje ciało, przekroczy swoje ograniczenia.
  Ohad Naharin

  Czas trwania:
  103
  Gatunek:
  dokumentalny
  Reżyseria:
  Tomer Heymann
  Scenariusz:
  Tomer Heymann
  Obsada:
  Ohad Naharin, Tzofia Naharin, Avi Belleli, Naomi Blocj Fortis, Gina Buntz, Sonia D'Orleans Juste, Judith Brin Ingber, Mari Kajiwara
  Muzyka:
  Ishai Adar
  Data premiery:
  2017-03-10
  Kraj produkcji:
  Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]