Wybierz region

Wybierz miasto

  Mr. Pollack

  Karczma na Wodzie
  Królówka, ul. Królówka/488

  20:00 Piątek, 17 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Mr. Pollack:
  Zespoł Mr.Pollack powstał w 1989 roku w Mielcu. Założycielami zespołu są dwaj bracia Jacek Polak (Chłopcy z Placu Broni, Voo Doo, Jacek Skubikowski, Renata Przemyk) i Grzegorz Polak. Swą muzyczną edukację rozpoczęli od śpiewania w chorze Stanisława Steczkowskiego (ojciec Justyny Steczkowskiej) w 7 roku życia. Po udanych występach w Jarocinie 1990 roku podpisali kontrakt z firmą Loud Out Records, dla ktorej nagrali płytę pt.”QŃ”. W następnych latach wydali kolejne płyty. Wspołpracowali z wieloma znanymi muzykami, m.in. z Grzegorzem Skawińskim.
  W roku 2013 ukazała się najnowsza płyta zespołu, „Black Hawk”, bardzo dobrze przyjęta tak w Polsce, jak i za granicą (duże powodzenie w USA). Od 24.08.2014 do 11.09.2014 Zespoł Mr.Pollack odbył w trasę koncertową po Chinach „Mr.Pollack 2014 China Tour” promującą najnowszą płytę „Black Hawk”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]