Wybierz region

Wybierz miasto

  Nazywam się Cukinia

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  18:15 Poniedziałek, 5 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Cukinia nie jest nieśmiały. Jest małym, dzielnym chłopcem. Od kiedy stracił mamę, jest pewien, że jest sam na świecie. Ale tak było, zanim zaprzyjaźnił się w domu dziecka z Simonem, Ahmedem, Jujube, Alice i Beatrice. Każdy z nich przeżył jakąś bolesną historię. Wśrod nich jest także Camille… Kiedy masz 10 lat, tak wiele jest jeszcze do odkrycia. Możesz dowiedzieć się, jak to jest mieć paczkę przyjacioł, zakochać się, a może nawet być szczęśliwym.
  Nakręcony techniką animacji poklatkowej film, w ktorym poruszane są trudne tematy, z ktorymi mają kontakt dzieci — alkoholizm, nadużycia, przemoc. W niezwykle mądry i ciepły sposob film pokazuje drogę, na ktorej dzieciaki odbudowują swoje życie i znajdują nowy, dobry dom. Przeboj tegorocznego festiwalu w Cannes. Szwajcarski kandydat do Oscara.

  Czas trwania:
  66
  Gatunek:
  animowany
  Reżyseria:
  Claude Barras
  Scenariusz:
  Céline Sciamma
  Obsada:
  Gaspard Schlatter, Sixtine Murat, Michel Vuillermoz
  Muzyka:
  Sophie Hunger
  Data premiery:
  2016-10-15
  Kraj produkcji:
  Szwajcaria, Francja
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]