Wybierz region

Wybierz miasto

  Obdarowani

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  18:00 Środa, 6 września

  • Brak informacji o cenie

  Najnowszy film Marca Webba, reżysera „500 dni miłości”. Frank Adler to samotny mężczyzna, ktory mieszka w małym miasteczku na Florydzie i wychowuje „genialne dziecko” – swą wybitnie uzdolnioną siostrzenicę Mary. Frank pragnie, aby Mary uczyła się w zwykłej szkole, ale jego bogata i wpływowa matka Evelyn ma inne plany – chce wziąć edukację wnuczki w swoje ręce, rozdzielając tym samym Franka i Mary. Evelyn ma po swej stronie całą armię prawnikow, podczas gdy Frank może liczyć tylko na dwie osoby: życzliwą mu gospodynię, Robertę i nauczycielkę Mary, Bonnie, z ktorą zaczyna łączyć go uczucie. Wkrotce uświadamia sobie, że podobnie, jak wybitne zdolności są darem losu dla Mary, tak pojawienie się dziewczynki w jego życiu jest darem dla niego samego. W rolach głownych: Chris Evans, Mckenna Grace, Lindsay Duncan, Jenny Slate i Octavia Spencer.

  Czas trwania:
  101
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Marc Webb
  Scenariusz:
  Tom Flynn
  Obsada:
  Chris Evans, Mckenna Grace, Lindsay Duncan, Jenny Slate, Octavia Spencer, Michael Kendall Kaplan, Glenn Plummer, John Finn
  Muzyka:
  Rob Simonsen
  Data premiery:
  2017-08-18
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]