Wybierz region

Wybierz miasto

  Ostatni Smok Świata (dubbing)

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  16:15 Niedziela, 19 lutego

  • Brak informacji o cenie

  „Ostatni smok świata” to pełna akcji, magii, humoru i fantastycznych zwierząt, animowana komedia o niepoprawnym marzycielu, ktory rzuca wyzwanie ostatniemu smokowi na Ziemi! Wspaniała zabawa dla całej rodziny, o jakość ktorej zadbali tworcy klasycznych, uwielbianych przez kolejne pokolenia hitow: „Denver, ostatni dinozaur”, „Clifford – wielki czerwony pies” i „Kacze opowieści”.

  Syn bohaterskiego Tannera, mały Niki, postanawia iść w ślady ojca i zostać pogromcą smokow. Na przekor zakazom taty opuszcza rodzinną wioskę i wyrusza na poszukiwanie przygod. W trakcie niezwykłej podroży, wiodącej ze świata ludzi przez krainę magii, spotka nowych przyjacioł – czarującego (dosłownie i w przenośni!) nietoperza Ediego i Peszka – dzieciaka, ktory wszystkim dookoła przynosi… pecha. Razem będą musieli stawić czoła ostatniemu smokowi świata. Oraz pokrzyżować plany paskudnej wiedźmy z bagien, planującej wykorzystać smoczą magię do niecnych celow. Wspolnie Niki, Edi i Peszek udowodnią, że nie ma takiej złej mocy, ktorej nie może pokonać prawdziwa przyjaźń.

  Czas trwania:
  85
  Gatunek:
  animowany
  Reżyseria:
  Depoyan Manuk
  Scenariusz:
  Shulga Elena, Dennys McCoy, Pamela Hickey
  Obsada:
  Kate Bristol, Allen Enlow, Jason Griffith, Jake Paque
  Data premiery:
  2017-01-27
  Kraj produkcji:
  Ukraina
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]